DEFNE PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ

DEFNE YÖNETİM İLE BİZ YÖNETELİM SİZ KEYFİNİZE BAKIN
HAKKIMIZDA

PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ MOBİL KAPICILIK HİZMETLERİ MOBİL TEMİZLİK HİZMETLERİ  MUHASEBE VE HUKUK HİZMETLERİ. BİZ YÖNETELİM SİZ KEYFİNİZE BAKIN  

DEFNE YÖNETİM
, Profesyonel Yapı Yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif pasif ve akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından online veya aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladığı ayrıcalıklardandır. Bu sayede firmamız ve üye sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır. Konutunuzun ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat ve on-line ulaşım ve uygulamalardaki yasal denetim DEFNE YÖNETİM ’ın sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır. Firmamız tamamen malikler ve denetçiler ile eş zamanlı çalışıp, ivedilik ile operasyon tabanına sahiptir. Firmamızın anlaşmalı veya sizlerin önereceği taşeron firmalar da hizmetinizde bizimle birlikte çalışacaklardır.


DEFNE YÖNETİM
 bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile konut sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler sağlayabilmekteyiz.


DEFNE YÖNETİM
’in çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur.


DEFNE YÖNETİM
’ın sağlamış olduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de HUKUKİ korunmadır. Yasal denetimlerle konutumuzun her hangi dış veya iç etkenler ile oluşabilecek zararlara karşı korunması, risklerin en aza indirilmesi, ve beklenmedik zararların tazmini hususunda maksimum korunma sağlanmaktadır. Alınacak tedbirler denetçiler yahut maliklerce alınacak kararlar doğrultusunda 

DEFNE YÖNETİM
’ e verilecek talimatlar ile firmamıza ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz bir hizmetimizdir. 
 

TEKLİF İSTE 0506 234 99 08 43 

DEFNE PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ
YAPICI İŞ MERKEZİ E BLOK NO:104 SELÇUKLU KONYA 

defneprofesyonel@gmail.com
03323129202     05062349908